Ar yra koncentracijos stovyklos?

Pasigirsta gandų, kalbų ir spėliojimu apie liaudiškai tariant, neva ruošiamus konclagerius praktiškai visame pasaulyje. Lietuvoje berods turime ir Skvernelio iniciatyva atsirandusį ekstremalių situacijų įstatymo pakeitimą (netikrinau versijos tik tiek kad mačiau vaikštant internetuose), kuriame frazė “kiti gyventojai … laikinai apsaugojami kolektyvinės apsaugos statiniuose” gerokai kaitina kraują.

Nelegalių migrantų apgyvendinimo poreikiams numatomos milžiniškos sumos konteinerinių miestelių statyboms taip pat jau siunčia įspėjimo signalus, o valdžia su atsakymais neskuba, tokiu būdu tarsi tyliai tvirtindama kažkokį abejotiną slaptą tikslą. Viskas tame fone, kai didžiojo pasaulio nunulinimo ideologas K.Švabas net atkreipė asmeniniškai dėmesį į regione pagal globalistinių agendų įgyvendinimo iniciatyvas, ar bent jau pagal didžiules pastangas pirmaujančią Lietuvą. Vis dėl to norint geriau suprasti, išsklaidyti tam tikras abejones, o kitas labiau sustiprinti reikia išeiti iš dėžutės ir mastyti globaliau. Aš toliau kalbėsiu jau darydamas, sakykime prielaidą, kad pasaulio įvykių eigą projektuoja sudėtingas skaitmeninis socialinis valdymo algoritmas. Kodėl ir kaip jis veikia, čia atskira tema.

Sugrįžkime prie koncentracijos stovyklų temos. Siūlau žvilgtelėti į didžiąsias valstybes, nes būtent jose tokie procesai, jei jie vyksta yra labiausiai matomi dėl didelės gyventojų populiacijos ir didesnės infrastruktūros ir organizavimo poreikio. Taigi JAV 2020 liepa CDC anonsavo dokumentą kuris apibrėžia vyriausybinį “shielding approach” (apsauginį konceptą). Dokumentas vadinasi “Operational Considerations for Humanitarian Settings”. Jame išdėstomos reikalingos priemonės ir veiksmai valdyti humanitarinei krizei pandeminiame fone. Ten aiškiai juodu ant balto yra išdėstoma idėja suskirstyti individus į žemos ir aukštos rizikos kategorijas, atitinkamai taikant skirtingas prievartines apsaugos priemones. Čia reikia atkreipti dėmesį, kad individui bet kokiu atveju nenumatytas asmeninės valios pasirinkimas, ir visi tolimesni veiksmai yra iš anksto numatytų skriptų apibrėžimai. Neturiu tikslo smulkiai nagrinėti CDC planų, nes noriu peršokti į priešingą geopolitinį polių Rusijos federacija.

O ten partija “Vieninga Rusija” (iliustracijai tai pagal agresijos savo piliečių atžvilgiu lygį praktiškai yra tas pats kas TS-LKD) pristato savo “Sanitarinio skydo” koncepciją. Konceptas sukurtas kartu su vyriausybe ir ekspertų komanda (kaip jau įprasta technokratinio valdymo formate). Yra išskirtos septynios pagrindinės kryptis:

1. Sukurti visos šalies perimetro apsaugą įrengiant 241 praėjimo punktus, išvengti užkrato plitimo iš užsienio.

2. Greita ir visiems prieinama užkrato diagnostika

3. Miestuose kur gyventojų >100 tūkst. įkurti skubios diagnostikos laboratorijas

4. Sukurti šiuolaikinio apsaugos lygio mechanizmus pasienio ir didžiuosiuose miestuose

5. Med. personalo paruošimas

6. Populiacijos informavimas

7. Naujų vkcinų ir testų kūrimas per ne ilgiau kaip 4 mėn terminą

Taigi tie visi bendrai dalykai pasislėpę iš esmės po 4 punktu ir kaip žinia jau realizuojami miestų savivaldos lygmenyje. Yra atvira ir žinoma informacija, kad “laikino apgyvendinimo” zonos, logistika ir procesai kai kuriuose miestuose yra patvirtinti merų įsakymais dar pavasari ir jau pradėti vykdyti. Jau žinoma informacija apie statomus naujus didelės talpos medicininius kompleksus ir kitokią infrastruktūra. O išvada kurią noriu padaryti yra tokia, jog iš esmės skaitmeninio socialinio valdymo algoritmas veikia visame pasaulyje pagal konceptualiai tą patį scenarijų. Skiriasi tik detalės pagal regionus ir nacionalinius ypatumus. Ką su tuo daryti? Nežinau, bet pateiksiu tokį palyginimą. Kas yra žaidęs strateginius žaidimus, puikiai žino kad skirmish mode prieš kompą tu niekada nelaimėsi jei eisi straight. Kompas viską daro greičiau ir daugybę veiksmų vienu metu.

Norint laimėti yra tik du keliai:

1. Užimi strategiškai pranašesnę poziciją ir taip kompensuoji nelygų jėgų balansą;

2. Sukuri didelį kiekį karštų taškų ir išsklaidai priešininką į kuo didesnį aktyvų veiksmų teatrą su daug dalyvių;

Realiai manau, kad antrasis metodas yra žmonijos sprendimas, nes tie kurie akylesni turėjo pastebėti, jog pasaulyje spot light taškų niekada nebūna daugiau nei vienas. Irako karas, Afganistanas, Libija, Sirija, Donbasas, Trumpo nuvertinas, Karabachas, Izraelio ir Gazos konfliktas. Ir nors kai kurie jų tęstiniai ir nepasibaigę, bet karštosiomis fazėmis niekada nestelbia vienas kito. Kitaip tariant vienu metu vyksta viena medijų rodoma ir emocijas kelianti įvykių eiga ir visada tik viename lokaliame geografiniame areale. Tai yra įrodymas, kad įvykiai, net iš pirmo žvilgsnio destrukciniai iš ties yra kontroliuojami, greičiausiai to pačio skaitmeninio algoritmo su pakankamai geru predicting level. Tai va čia yra atsakymas, kodėl Prancūzijoje, Italijoje verdant aistroms ir protestams dėl įvedinėjamo police state rėžimo, šalimais Danijoje, Norvegijoje ir Švedijoje kone laikinai atšaukiama plandemija. Kodėl Lietuvoje įjungtas psichologinis teroras, o Vokietijoje linksmos dovanų ir darbuotojų vilionės ir t.t. Greičiausiai tik tam, kad nepasidarytų domino efektas kuris yra didžiausias pavojus ir didžiausia viltis…